2.511 kez okundu

WordPress 3.3.1 İndir

10 10 2.511 kez okundu incelendi

WordPress dünya da en çok kullanılan blog yazılımıdır. Her ne kadar asıl amacı blog olarak yazılmışsa da gerek wordpress temaları ile gerek wordpress eklentileri ile kurumsal bir site den tutun haber, magazin, e-ticaret sitelerine kadar her alanda kullanılmaktadır.

WordPress GPL lisanslı, php web yazılım dili ile kodlanmış ve mysql veri tabanı ile çalışan bir yazılımdır. CMS (Content Management System) ler arasında en yaygın olarak kullanılanıdır.

Kolay kurulumu ve zengin eklentileri sayesinde birçok kullanıcının tercih sebebidir.En büyük özelliklerinden biriside bildiğiniz üzere açık kod kaynaklı bir yazılım olmasıdır. İstediğiniz gibi değiştirme, ekleme vs. yapmanıza olanak sağlıyor.Kontrol panelininin kolay kullanımı da yine güzel yönlerinden birisidir.

Seo açısından da bir adım önde olmanızı sağlayan kendisini arama motorları ve kullanıcılar gözünde kanıtlamış bir yazılımdır.Hızlı indexlenmesi ve hızlı sayfa açılışları sayesinde hem kullanıcı dostu hemde arama motoru dostu bir sistemdir.

Kısaca wordpress tek kelime ile harika bir yazılımdır 🙂

Bu kadar açıklama sizi etkilemeye yettiyse buyrun indirip kurabileceğiniz dosya linki ;

WordPress 3.3.1 İndir

 

2 Yorum yapıldı “WordPress 3.3.1 İndir”

  1. ulfet dedi ki:

    wordpress e tesekkürler yaptigi hizmetlerden dolayi

  2. prekast dedi ki:

    Elinize sağlık sıkı şekilde wordpress kullanıyorum.

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter