ArsivTemmuz, 2011

%100 Müşteri Memnuniyeti İçin Garsonları Dövebilme İmkanı

%100 Müşteri Memnuniyeti İçin Garsonları Dövebilme İmkanı

DGS soru ve cevapları 17 temmuz 2011

17 temmuz 2011 saat 9:30 da başlayıp saat 12:30 da biten dgs(dikey geçis sınavı) soru ve cevapları açıklandı.RSS den, twitter dan yada facebook sayfamızdan takip ederek sonuçları öğrenebilirsiniz…
Dgs soru ve cevapları için tıklayınız…

Antalya web işleri

barisozcan.net olarak antalya da web işleri alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

12 temmuz google özel logosu saint basil katedrali

Aziz Vasil Katedrali (Rusça: Собор Василия Блаженного) Moskova, Kızıl Meydan’da soğana benzeyen, rengarenk, kubbemsi çatılarıyla ünlü bir katedraldir. Yaygın bir hata olarak Kremlin Sarayı’yla karıştırılır.

1555 – 1561 yılları arasında Rus Devleti’ nin Kazan ve Astrahan hanlıklarına karşı kazandığı zaferleri kutlamak amacıyla Korkunç İvan tarafından yaptırılmıştır. Değişik şekilde tasarlanmış olan sekiz kubbe, sekiz ayrı zaferi simgelemektedir.

Dünyanın en rahat çalışma ortamı !

PİJAMAYLA İŞE GİTMEK İSTER MİSİNİZ? ABD’li ekonomi dergisi Forbes, 446 şirketin 100 bin çalışanı arasında yaptığı araştırmaya göre, Google ABD’de çalışılabilecek en iyi şirket seçildi. Bu seçimde, Google’ın çalışanlarına sunduğu imkan ve hizmetler etkili oldu. Google’ın Kaliforniya’da bulunan ‘Googleplex’inde çalışanlar işyerlerine köpeklerini getirip, ofislerinde köpekleriyle oynayabiliyorlar. Yalnız Google’ın buradaki tek şartı köpeklerin ofislerde ‘ihtiyaçlarını’ gidermemesi. […]

Poşet çay nasıl bulundu ?

Bundan yüz yıl önce, New Yorklu kahve tüccarı Thomas Sullivan çay ticaretine girişmiş. Ama işler pek iyi olmadığından biraz tasarruf yapayım diye düşünmüş ve çayını tanıtmak için muhtemel alıcılara yolladığı eşantiyonlardan kısmaya karar vermiş.

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter