3.901 kez okundu

Power Balance Denge Bileklikleri 19.99 TL & Kargo Ücretsiz

10 10 3.901 kez okundu incelendi

Power Balance Denge Bileklikleri 19.99 TL & Kargo Ücretsiz

Power Balance Denge Bilekliklerini 19.99 TL ye kapıda ödeme yoluyla sahip olabilirsiniz.Üstelik hiç bir ek ücret ödemeden kargo ücreti de bizden…Sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz…

Vücut ile temas ettiği andan itibaren Power Balance bilekliğin içindeki iki hologram sayesinde kişiye güç, denge ve esneklik sağlayan müthiş bir amerikan buluşu. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek statitik hale getirir. bileğinize takip testlerini yaptığınızda ağzınızın bir karış açık kalarak şoka girmeniz muhtemeldir. türkiyede de bazı basketbolcu ve futbolcularında kolunda power balance görmek mümkündür. Bu bileklik sayesinde gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi , yorulmadan maksimum seviyede kullanacaksınız ve elektronik cihazların yaydığı negatif unsanlardan korunup, açık bir bilince sahip olacaksınız. Erken kalkma probleminiz ortadan tamamen kalkacaktır.

Power Balance, sınırları zorlamaktan hoşlanan ve aktif hayat tarzı olan insanlara kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak yaşam tarzlarını desteklemeyi hedeflemektedir. Bir çok değişik spor dalından pekçok atlet Power Balance ürünlerini kullanmaktdır. Shaquil O’neil, David Backam, Christiano Ronaldo, Ruben Barichello sadece bir kaçı. Tüm bu sporcuların ortak özelliği Power Balance’a duydukları güven!

Power Balance Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Ürün kaşıntı, tahriş vb etkiler yaratır mı?
Hayır. özel olarak formüle edilmiş olan Power Balance Bileklik, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.

Etkiyi görmek için ne kadar süre kullanmalıyım?
İlk kullanımla beraber etkileri gözlemlemeye başlarsınız.

Etkisi kalıcı mıdır?
Power Balance kalıcılık durumu kullanıldığı sürece etkisini gösterir.

Hamileler ürünü kullanabilir mi?
Hamilelikte kullanılması sakıncalı olabilir.

Power Balance denge bilekliği ne kadar dayanır ?
Hologramlarımız uzun süre dayanmak üzere üretilmiştir, ancak ürünün ömrü, kullanım tarzı ve kullanım süresine bağlıdır.

Sadece sporcular için mi yararlı ?
Hayır, Power Balance denge bilekliği Sporcuların performansını arttırmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıözel bir kuruluş olan denge bilekliği,özel bir kuruluş olan denge bilekliği,ş olmasına rağmen farklı yaşam tarzı olan kişilerce de tanınmıştır. Dengenizi ve esnekliğinizi arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz yada gücünüzü veya enerjinizi tazelemek mi istiyorsunuz o zaman denge bilekliği size yardımcı olabilir. İçerdiği negatif iyonlar ile uyku kalitenizi arttırmakta, daha az uyuyarak daha dinlenmiş kalkmanızı sağlamaktadır. Bu sebeple kullanımı öğrenciler ve iş adamlarıarasında oldukça yaygındır.

Suya Sokulabilir mi ?
Evet, denge bilekliği su içerisinde de çalışmaktadır, ürünler elle yıkanabilir ve açık havada kurutulabilir. Havuz içerisindeki klor miktarı uzun süreli kullanımlarda silikon kısmın tahrip olmasına sepep olduğundan havuzda kullanmamanız tavsiye edilir.

24 saat boyunca kullanabilirmiyim ?
Evet, ama herkes için bu durum farklıdır. Bazıları 24 saat boyunca kullanmayı, diğerleri ise sadece günlü faaliyetleri esnasında kullanmayı tercih etmektedirler.

Ürünün tenime temas etmesi gereklimidir ?
Hayır, ürünün teninize temas etmesi gerekli değildir, ama bedenin enerji alanı içerisinde olması gerekmektedir.Kişiden kişiye değişmesine rağmen, aslında deriden itibaren 5 cm’i kapsamaktadır.

Web : http://www.orjinaldengebileklikleri.com/

E-mail : powerbalance@orjinaldengebileklikleri.com

Gsm : 0505 949 10 23

Gelen aramalar :

1 Yorum yapıldı “Power Balance Denge Bileklikleri 19.99 TL & Kargo Ücretsiz”

  1. grafitr dedi ki:

    Bende vardı müthiş stres alıyor

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter