5.394 kez okundu

Zippo Kibrit

10 10 5.394 kez okundu incelendi

Zippo Kibrit yaklaşık 10.000 kullanımlık olan bu zippo kibrit açılışa özel kampanyamız ile sadece 8.99 TL | Kargo ücretsiz !

 

 

İster Anahtarlık olarak kullanın isterseniz kibrit olarak kullanın isterseniz sevdiklerinize farklı bir hediye olarak verin…

Vasati 40 çöp olan kibritler artık tarih oluyor. Yeni nesil bu paslanmaz çelik kibrit kutularını anahtarlık olarak hem yanınızda taşıyabilecek hem de girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

2 ml benzin haznesi olan metal kibritinizin içine satın alabileceğiniz zippo benzinini koyabilirsiniz. Ardından özel tasarım metal kibrit çöpünü metal kibrit kutunuzun yanına sürterek yakabiliyorsunuz.

Kibrit bir kere alev aldımı bu ateşle yaklaşık 10 sigarayı yakabilirsiniz. Metal kibritinizdeki benzinle yaklaşık2000 kez ateşleme yapabilirsiniz. Ayrıca metal kibritinizin benzini bittikçe tekrar tekrar doldurabilecek ve uygun kullanımda asgari15000kez ateşleme yapabileceksiniz.

Ayrıca anahtarlık olarak kullanabileceğiniz bu ürünü sürekli yanınızda bulundurabilecek kimseden ateş istemek zorunda kalmayacaksınız.

Gelen aramalar :

3 Yorum yapıldı “Zippo Kibrit”

  1. irem dedi ki:

    bune şimdi..

  2. Erol dedi ki:

    İlginç birşeye benziyor nasıl çalıştığını çok merak ettim videosunu eklerseniz sevinirim.

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter