1.339 kez okundu

Google adsense ile çok kazanma sırları

10 10 1.339 kez okundu incelendi

Dünyanın en büyük online reklam topluluğunda bulunmak ve daha fazla kazanmak aslında çok zor ve imkansız değildir. Sadece kaliteli site yapmaktan geçer. Peki kaliteli site nasıl olur?

Kaliteli site demek çok fazla hit alan her tarafı reklam veya resimlerle çevrilmiş site demek değildir.

Kaliteyi önce içerikte yakalamalıyız; içeriğimiz tamamıyla özgün olmalı, copy+paste 10 tane sayfa açmaktansa bir sayfa özgün içerik, siteye daha fazla hit kazandırır.

Gereksiz backlink ve keyword kasmaktan sakının. Emin olun Google’ı kandırmak nerdeyse imkansızdır. Siz dürüst ve sabırlı olun, Google hak ettiğinizi zaten veriyor.

Kaliteli içerik hazırlayacağız. Peki, bu içeriğin dili ne olmalı?

Sitemizin dili ne olursa olsun, kullanıcıların sayfayı rahat ziyaret edebilecek kadar sade ve özgün bir site her zaman hit alır ve para kazanır.

Ama şu bir gerçektir ki; adsense ve adwords içiçe geçmiş iki programdır. Adsense olmadan adwords, adwords olmadan adsense olamaz. Web’te adwords kullanan şirketlerin yaklaşık yüzde 70’i İngilizceyi tercih ettiği için İngilizce Adsense sitelerindeki pasta bir hayli yüksek. Hal böyle olunca İngilizce içerikli site hazırlamak daha avantajlı ve daha kârlıdır.

Gelen aramalar :

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter