1.953 kez okundu

Antalya web işleri

10 10 1.953 kez okundu incelendi

barisozcan.net olarak antalya da web işleri alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.Sizlere sunmakta olduğumuz bazı hizmetler ;

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web Tasarım

Antalya web tasarım , işyerinizi en iyi şekilde temsil etmenizi sağlar ve sizlere profesyonel web tasarım hizmeti vermektedir.

Seo

Seo

Antalya web tasarım , sizlere seo hizmeti (Arama Motoru Optimizasyonu) vererek web sayfanızın daha fazla kitleye ulaşmasına katkı sağlar.

Flash Web Tasarım

Flash Web Tasarım

Antalya web tasarım , benim için görsellik herşeyden önemlidir diyenler için kapısını çalacağınız doğru adres…

E-Ticaret

E-Ticaret

Antalya web tasarım , size uygun e-ticaret paketleriyle satışların keyifini çıkarmanızı sağlar. Kazancınıza kazanç katmayı hedefliyoruz…

Facebook Uygulamaları

Facebook Uygulamaları

Antalya web tasarım , sosyal ağların en büyüğü olan facebook da sizler için firmanızın tanıtımını uygulamalar ile zenginleştirerek daha iyi hizmet vermenizi sağlar.

Google Reklamları

Google Reklamları

Antalya web tasarım , dünyanın en büyük arama motoru olan google da hergün bir çok alanda arama yapılıyor , bu aramalarda firmanızın veya satmak istediğiniz ürünün ilk sayfalarda çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Scriptler ve Eklentiler

Antalya web tasarım , sitenizde daha iyi içerik sunmak için , sitenizi daha zengin hale getirmek için veya kullanıcıya daha kullanışlı bir sayfa sunmak için sizlere scriptler(otel rezervasyon scripti,eticaret scripti vs.) yazıyor. Sizin isteğinize uygun php script, asp script, javascript gibi diller de yazıyoruz.

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter