3.490 kez okundu

Ücretsiz wordpress temaları

10 10 3.490 kez okundu incelendi

WordPress hiç şüphesiz diğer içerik yönetim sistemlerine göre her zaman ki gibi lider durumda.ücretsiz temalar ve eklentiler yönünden fazlasıyla zengin.ücretsiz temalar her geçen gün daha kaliteli işlerle karşımıza çıkıyor.
aşağıda son beş ay içinde piyasaya sürülen ücretsiz ve yüksek kaliteli temalar var.

imbalance önizleme
imbalance, minimalist ve grid tabanlı tema.jquery kullanılmış ve blog, dergi veya portföy sitesi için çok uygundur.

\

blogum önizleme
blogum, grid tabanlı düzeniyle oldukça sade,minimalist bir tema.jquery görüntü önyükleyicisi,dahili sosyal imleme desteği ve sade tipografi içermektedir.

\

 

studio dessign önizleme
studio dessign, dessign tarafından yayınlanmış, modern, grid tabanlı bir tema.siyah-beyaz renk düzeni ve basit tipografisi var.

\

big square önizleme
big square, büyük görüntü odaklı, minimalist bir tema ve herhangi bir blog veya sitede kullanım için idealdir.

\

placeholder önizleme
placeholder, woothemes tarafından yayınlanmış ve açılacak olan siteniz için kullanabileceğiniz bir tema.bir geri sayım sayacı, e-posta bülteni ve sosyal butonları içerir.

\

skeptical önizleme
skeptical, özel tipografi ve alternarif kenar çubuğu seçeneği ile başka bir ücretsiz woothemes teması.aynı zamanda, google fonts, dört alternatif renk seçeneği yanı sıra özel arka plan rengi,resim ve link renk seçeneklerini de destekler.

\

portfolium önizleme
portfolium; sanatçılar, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için ideal bir karanlık portföy tema.aynı zamanda daha fala metin tabanlı içerik için blog sayfası şablonu içermektedir.

\

suburbia önizleme
suburbia, grid tabanlı bir düzen ve iki özellikli ana sayfa yazıları ile sade, şık dergi tarzı bir tema.logo yükleyicisi de içermekte.

\

sight önizleme
sight, daha geleneksel bir dergi tarzı blog teması.özel logo yüklemesi,özel widgetlar ve iki sayfalandırma türü içermektedir.

\

style dessign önizleme
style dessign; siyah,beyaz ve gri renklerinden oluşan grid tabanlı sade bir tasarım.modern bir havası olan güzel bir tema.

\

itheme2 önizleme
itheme2, mac osx stili bir tema.özelleştirilebilir kayan içerik ve iki çeşit tema kaplaması özellikleri var.

\

spectacular önizleme
spectacular, smashing magazine tarafından yayınlanan güzel tema.hem html5 hem de html4.01 sürümleri yayınlandı.tasarım, doku tonları ve fantastik retro renk düzeni ile klasik bir havası var.

\

jenzoo önizleme
jenzo, ön sayfa,portföy sayfası ve blog sayfalarından oluşan profesyonel bir tema.aynı zamanda fonksiyonel iletişim formu, açılır menüler, google analytics entegrasyonu ve bir de logo yükleyicisi içermektedir.

\

journalcrunch önizleme
journalcrunch; site5 tarafından tasarlanan ve smashing magazine tarafından yayınlanan, grid tabanlı düzen ve tema seçenekleri sayfası bulunan kaliteli bir tema.dahili son tweetler widgetı, jquery tabanlı açılır menüler, prettyphoto lightbox ve formlar içermektedir.

\

video önizleme
video; video blogcular ya da başkaları için çok amaçlı, karanlık ve sade bir tema.video detayları, video listeleme gibi özellikler de içermektedir.

\

cenutis magazine önizleme
cenutis magazine; içerik kaydırıcı, ana sayfada altı manşet reklam alanı,ve sosyal imleme widgetıyla çok sade bir dergi teması.psd logo dosyasını da içermektedir.

\

woody magazine önizleme
woody magazine, dahili içerik kaydırıcı gibi özellikleriyle karanlık bir dergi teması.beş manşet reklam alanı, tema seçenekleri ve sosyal yer imi widgetı içermektedir.

\

latest tribune önizleme
latest tribune; ana sayfa üzerinde çok özellikli içerik bölümleri olan siyah, beyaz ve kırmızı renklerinden oluşan bir haber teması.i̇ki üst gezinti çubuğu, içerik kaydırıcı ve manşet reklamları için alan gibi özellikleri var.

\

numberto magazine önizleme
numerto magazine, yumuşak renk düzeniyle minimalist bir dergi teması.

\

computis magazine önizleme
computis magazine, dahili içerik kaydırıcı ve iki sütunuyla karanlık bir dergi teması.beş kenar çubuğu ve beş manşet reklam alanları içermektedir.

\

kalixo magazine önizleme
kalixo magazine; iki sütunu ve iki kenar çubuğuyla güzel bir dergi tarzı tema.psd logo dosyası da içermektedir.

\

yellow magazine önizleme
yellow magazine, içerik kaydırıcı, iki sütün, iki kenar çubuğu ve sosyal imleri içeren bir dergi teması.

\

gamelison magazine önizleme
gameliso magazine benzersiz bir içerik kaydırıcı ile gri ve kırmızı renkli güzel bir tema.yönetici sayfası seçenekleri, iki sütun ve iki kenar çubuğu içermektedir.

\

natolinis mag önizleme
natolinis mag; siyah, beyaz ve kırmızı renkleriyle sade bir tema.manşet reklam alanları, dahili içerik kaydırıcı ve iki sütun içermektedir.

\

Ücretsiz temalar bu kadar…
Kaynak linkine tıklayarak ücretli tema listesine de bakabilirsiniz.

Kaynak

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter