1.122 kez okundu

E-ticaret Sitelerinde Kampanya

10 10 1.122 kez okundu incelendi

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslim olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

İnternetin hızla yaygınlaşması, elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. Elektronik ticaret, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, son on yılda yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

İndirimli ürünler, kategoriler, benzer ürünler, yorumlar, ürün açıklamaları, karşılaştırma, en çok satılanlar, promosyon kodu ve daha fazlası… E-ticaret sitesi yaptırmak isteyenler demo siteme bakabilirler…

e ticaret webtasarim 300x199 E TİCARET

demo E TİCARET

Yorum yap

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter