589 kez okundu

Asus NX90 tanıtıldı

10 10 589 kez okundu incelendi

Kuralları yıkan Asus NX90 tanıtıldı

blank Yeni ASUS NX90, 18.4” inçlik lüks tasarımıyla taşınabilir bilgisayarları sadece ticari bir ürün olarak gören rakiplerinden ayrılıyor

Haber, Tasarımcı David Lewis ve Bang & Olufsen ICEpower® işbirliği ile Asus tarafından geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi, NX90 modelinde, surround ses sistemi ile muhteşem bir ses performansı sunuyor.

Tasarımcı Dawid Lewis NX90 için şunları söylüyor: “NX90 ile yapmak istediğimiz insanların salonun ortasında bile konumlandırmaktan hoşnut olacağı, sanatsal çizgiler taşıyan son derece estetik görünümlü bir dizüstü bilgisayar tasarlamaktı. Bu iş benim için sadece bir makine tasarlamak değil, aynı zamanda insanların kafasındaki dizüstü bilgisayar algısını değiştirecek bir eser ortaya çıkarmaktı”
NX90 tasarımı ile geleneksel dizüstü algısını iç mekanda kullanılan bir tasarım objesine dönüştürüyor. Parlak alüminyum kasası bulunduğu ortamı anında değiştirirken geniş ekranı ve eşsiz tasarımı ile göz dolduruyor. Hoparlörlerin dışarıda ekran boyunca konumlanması ile sesin kullanıcıyı çevreleyecek şekilde ve netlikte gitmesi sağlanıyor. İki elin de kullanımına izin veren çift touch pad tasarımı sanal bir fare işlevi de görüyor. Normal tasarımlara oranla oldukça büyük ebatlara sahip kol dayama paneli kullanıcısına uzun süreli kullanımlarda dahi konforlu bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

Yoruma kapali.

Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter