1.020 kez okundu

Facebook dan yeni bir rekor daha

10 10 1.020 kez okundu incelendi
Facebook’un, sadece 2 gün içerisinde yapmayı başardığı bu inanılmaz şey sizi de şaşırtacak…
Facebook'tan inanması güç bir rekor daha!
Sadece iki günde 750 milyon fotoğraf paylaşıldı!
Facebook, yeni yıla girdiğimiz hafta sonunda 750 milyon fotoğrafın paylaşıldığını bildirdi. Pazartesi gün yapılan duyuru ise daha da önemliydi: Facebook, Goldman Sachs firmasından 450 milyon dolar ve Rus yatırım firması Digital Sky Technologies‘den 50 milyon dolar yeni fon sağlamıştı.
Fotoğraflar, Facebook’un en sevilen özelliklerinden biri ve web sitesi bu özelliğini geçtiğimiz sene içerisinde yaptığı güncellemelerle daha da geliştirdi. Mayıs ayında sayfanın sağ bölümünde ‘İlgili fotoğraflar’ özelliğini ekleyen Facebook, Eylül’de de haber beslemesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraf yükleme özelliğini kullanıcılarına sunmuştu. Son önemli bir geliştirme ise Ekim’de tanıtılan fotoğrafların sürükle-bırakyöntemi kullanılarak dizilebilmesiydi.Facebook’un inanılmaz bir ivmeyle artan kullanıcı kayıtılarını göz önüne aldığımızda bu tür rekorlar kırması doğal, ancak bunda tabi ki yapılan geliştirmelerin de katkısı var.

Yoruma kapali.

Önceki yazıyı okuyun:
Hotmail hesabına kişisel imza eklemek

Hotmail hesabımızı açıyoruz sonra sağda üstte seçenekler var ,ona giriyoruz sayfa değiştikten sonra solda kişisel ,posta ,takvim ....... var posta...

Kapat
Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter