864 kez okundu

2010 yılının torrent ile en çok indirilen filmleri

10 10 864 kez okundu incelendi

2010 yılının torrent ile en çok indirilen filmleri listesi yayınlanmış. Torrent paylaşımı aracılığı ile indirilen filmler arasında 2010 yılına damgasını vurmuş ilk 10 filmi rahatlıkla görebiliyoruz. Torrent ile en çok indirilen filmler dediğimiz zaman, en çok korsana uğramış gibi bir tabiri rahatlıkla kullanabiliriz. Torrentfreak tarafından yayınlanan listede yer alan ve 2010 yılının torrent ile en çok indirilen filmlerini belirleyen kriterler, binlerce torrent izleyiciden alınan bilgiler ve bu filmlerin torrent olarak duyurulmuş her versiyonu dikkate alınarak saptanmış.

2010 yılının torrent paylaşım platformunda en çok indirilen filmi Avatar olmuş. Geçmiş senelerin indirme rekoru kırmış birçok filmini geride bırakarak 16.580.000 torrent indirmesi ile birinci olan Avatar’ın yanısıra ilginç bir şekilde geçen sene 6 oscar ödülü kazanan Hurt Locker, 2010 yılı en çok indirilen filmler listesinde 9. sırayı almayı başarmış gözüküyor. Bunun nedenini biraz da Hurt Locker’ın oscar öncesi çok fazla takip edilmeyen ama 6 oscar ödülü kazanması sonrası ilgi uyandırmasına bağlayabiliriz.

Torrent ile en çok indirilen filmler listesine son sıradan giriş yapan Angelina Jolie’nin oynadığı Salt‘un yanısıra iki Leonardo Di Caprio filmi Shutter Island ve Inception 3 ve 4. sıraları almış. Listenin geri kalanını aşağıda bulabilirsiniz.

2010 yılında Torrent ile En Çok İndirilen Filmler

  1. Avatar
  2. Kick-Ass
  3. Inception
  4. Shutter Island
  5. Iron Man 2
  6. Clash of the Titans
  7. Green Zone
  8. Sherlock Holmes
  9. The Hurt locker
  10. Salt

Yorum yap

Önceki yazıyı okuyun:
Harddisk alınırken nelere dikkat edilmeli

Taşınabilir harddisk adı üstünde taşınabilen sabit disklerdir. Bilgisayarlarda bulunan sabit disk kavramını bilgisayar kasasından dışarı çıkararak taşınabilir hale getiren ve...

Kapat
Barış Ozcan Facebook Sayfasi
Barış Ozcan Twitter